Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
2. Sınıf Matematik Çalışma Kitabı Meb Yayınları

2. Sınıf Matematik Çalışma Kitabı Cevapları Meb Yayınları Sayfa 152

2. Sınıf Matematik Çalışma Kitabı Sayfa 152 Cevapları Meb Yayınları‘na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

2. Sınıf Matematik Çalışma Kitabı Cevapları Meb Yayınları Sayfa 152

12. Enes evinden markete giderek beslenme saati için süt almış, sonrasında okula gitmiştir. Öğleden sonra okuldan çıkarak hiçbir gere uğramadan evine dönmüştür. Buna göre Enes, toplam kaç metre yol yürümüştür?
A) 86
B) 80
C) 82

13. Enes, hastanede tedavi gören dedesini ziyarete gidecektin Enes evinden çıkarak dedesine götürmek için kolonya almağa markete gitmiştir. Marketten çıkarak evinin golü üzerinden hastaneye kadar yürümüştür. Enes, toplam kaç metre yürümüştür?
A) 80
B) 50
C) 30

14. Enes pazar sabahı, kahvaltısını yaptıktan sonra parka ağnamağa gitmiştir. Enes parkta oynadıktan sonra evine dönmüştür. Ekmek almak için markete gitmiş tekrar evine dönmüştür. Enes toplam kaç metre yol yürümüştür?
A) 42
B) 63
C) 88

  • Cevap:

2. Sınıf Meb Yayınları Matematik Çalışma Kitabı Sayfa 152 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

2023 Ders Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!