? 23 Nisan İle İlgili Kompozisyon Örnekleri Vikipedi | Evvel Cevap
Ana Sayfa / Kompoziyon / 23 Nisan İle İlgili Kompozisyon Örnekleri Vikipedi

23 Nisan İle İlgili Kompozisyon Örnekleri Vikipedi

23 Nisan İle İlgili Kompozisyon Örnekleri Vikipedi

23 NİSAN DÜNYA ÇOCUK BAYRAMI

Her gün kutlanan 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramımız tüm dünyada büyük bir coşku ile kutlanır. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk bize bu sevinci, gururu yaşatarak hepimize olan sevgisini en güzel şekilde ifade etmiştir. Ulu önderimiz bizlere bu bayramı hediye etmekle fedakarlık azim ve inancın doğrultusunda gelecekti nesillere güvendiğinin sonsuz işaretidir. Ayrıca kimsenin yapmadığını yaparak TBMM’nin açılışı gününü çocuklara armağan etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı bizlere verilen en büyük barış mesajı olmakla birlikte ayrıyeten hepimize sevgi, özgürlük, egemenlik kavramlarını simgelemiş oldu. 23 Nisan ile birlikte dünyanın dört bir yanında gelen binlerce çocuk bir araya gelerek bu coşku dolu bayramı şiirlerle, şarkılarla, oyunlarla saf ve temiz yüreklerle nesiller için bağımsızlık fikirlerini kazanacakları, güzel başarılara imza atacakları, birçok konuda kabiliyetli olacakları, büyük atılmalar gösterecekleri bir zaman dilimi olacaktır. Çocuklara olan düşkünlüğüyle tanınan Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi kızı olan Ülkeye de çok önem verdiği açıkça görülür.

Dünya çocukların her 23 Nisan da büyük bir heyecan, coşku ve duygu yüklü buluşmalarıyla birlikte hazırlanan faaliyetler Türk insanına gurur verici anlar yaşatmıştır. Bizlere yaşatırmış olduğu, hissettirdiği bütün güzellikler için ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk e sonsuz teşekkür ediyoruz ve  minnet duyuyoruz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir