Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kompoziyon / 23 Nisan Kompozisyon Örnekleri Kısa

23 Nisan Kompozisyon Örnekleri Kısa

Sponsorlu Bağlantılar


23 Nisan Kompozisyon Örnekleri Kısa

23 NİSAN 

23 Nisan Atamızın bizlere verdiği armağandır. Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı çocuklara, gençlere verilen şenlikli,  mutluluk, huzurlu, coşkulu ve eğlenceli geçen bir bayramımızdır. Her yıl kutlanan bu bayramımızı bu yıl bir daha yaşayacağız.

Atamız bütün zorlukları yenerek, savaşları kazanarak bu günlere bizleri getirdiği için çok şanslı ve minnettarız. Bu günlere gelmemizin nedeninin, bize verdiği bu bayramı görmek ve yaşamak için Mustafa Kemal e borçluyuz. Onu çok seviyoruz hep seveceğiz 23 Nisan, bizim için çok değerli, çok önemli ve çok güzel bir bayram olduğu için her yıl kutlarız.

Canım ATAM bize bu bayramı yaşattığın için seni çok seviyoruz.


23 NİSAN’IN ÖNEMİ

Bugün 23 Nisan mutlu, sevinçli, huzurluyum bugün bayram çocukların günü. Bugün bizim günümüz. Mutluyuz hepimiz sağ olsun Atatürk bize bu sevinci yaşattığı bu bayramı bu günü bize çocuklara verdiği armağan ettiği için teşekkür ederiz. Kardeşlerim, arkadaşlarım da mutlu sadece biz değil büyüklerimiz anne ve babalarımız, nenelerimiz, dedelerimiz de mutlu çünkü her anne babanın her insanın ruhunda çocuk ruhu vardır. Sağ olsun Atatürk’ümüz bize bu duyguyu her 23 Nisan da yaşattığı için bize zaten her gün bayram ama bugün farklı. Bugün 23 Nisan başka bir özelliği var. O gün daha değerlidir. Bizim için herkese 23 Nisan günü kutlu olsun.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir