Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıdaki Kelimelerin İçinde Geçtiği Bir Paragraf Yazınız Açık Hava Müzesi Panorama Kilise Cami Ezan Kilise Çan Manastır Sit Alanı Antik Kent

23 Nisan İle İlgili Kompozisyon Kısa

Ana Sayfa / Kompoziyon / 23 Nisan Kompozisyonları

23 Nisan Kompozisyonları

Sponsorlu Bağlantılar


23 Nisan Kompozisyonları

23 NİSAN

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı Atatürk bütün çocuklara bayram olarak armağan etmiştir. 23 Nisan Atatürk sayesinde dünya da kutlanan ilk çocuk bayramıdır. Her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı olarak adlandırdığımız bir resmi bayramımızdır. 23 Nisan da şiirler okunuyor, danslar ediliyordu. Atatürk sayesinde bütün çocuklar mutlu oluyordu. Çocuklar sahneye çıkacakları zaman heyecanlanıyor, utanıyorlardı. Çünkü herkes onları izliyor olacaktı. Her çocuk o anı yani o heyecanı tatmıştır. Atatürk 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını bizlere armağan ettiği için onu saygıyla anıyoruz. Atatürk hiç ölmeseydi, hep bizimle yaşasaydı. Gerçi Atatürk hep bizim kalbimizde olacaktır.


23 NİSAN

Bugün 23 Nisan bugün çocukların bayramı bizim bayramımız mutlu coşkulu huzurlu ve heyecanlı  geçer. Atatürk bize armağan ettiği için teşekkür eseriz.

Bu bayramı küçük büyük fark etmez herkes kutlar.23 Nisan demek coşkulu sevinçli mutlu ve huzurlu geçer ve böylece bizde her 23 Nisanda bayramımızı kutlarız.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir