Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / 23 Şubat 2017 Survivor ceza oyununu kim kazandı
2017-survivor

23 Şubat 2017 Survivor ceza oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


23 Şubat 2017 Survivor ceza oyununu kim kazandı

TV8 ekranlarından yayınlanan ve Türkiye’nin en çok takip edilen yarışmalarından biri olan Survivor 2017 bugün çok farklı bir oyuna sahne oldu. Survivor tarihinde ilk defa ceza oyunu oynandı.

Acun Ilıcalı bu seneki Survivor için “enlerin ve en zor şartların olduğu survivor” tabirini kullanmıştı. İşte enlerin ve ilklerin survivorı bugünden itibaren hayata geçti. İlk defa ceza oyunu oynandı. Ceza oyununda takımlar bir ödül kazanmıyorlar. Takımlar ellerindekini kaybetmemek için savaşacaklar.

Acun Ilıcalı bugünkü ceza oyununu anlatırken ceza oyununda takımların yeni bir şey kazanmayacağını ellerindekini kaybetmemek için yarışacaklarını söyledi. Ceza oyununu kaybeden takım 1 hafta boyunca evinde kalamayacak ve yaptıkları evleri yıkılacak. Survivor adasında yağmurlu günlerin geleceğini düşündüğümüzde ise bu ceza oyununu kaybeden takımı çok zor günler bekliyor.

Survivor gönüllüler takımında Survivor Erdi “bu yarışmanın kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.” Survivor Volkan Çetinkaya ise “Bu oyunu kaybedersek Acun abi bizi çok zor günler bekliyor” dedi.

Peki “23 Şubat 2017 Survivor ceza oyununu kim kazandı

23 Şubat 2017 Survivor ceza oyununu gönülllüer takımı kazandı. Gönüllüler takımında ise Survivor Anıl ve Survivor Berna çok iyi bir performans sergiledi. Evlerini kaybeden ünlüler takımının ise önümüzdeki 1 haftayı nasıl geçireceği merak konusu. Survivor ceza oyununu kaybeden ünlülerin morali ise çok bozuktu.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir