Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

23 Şubat 2017 Survivor ceza oyununu kim kazandı

Sabah uyandığımızda boyumuz ne kadar uzar

Ana Sayfa / Survivor / 24 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

24 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


24 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

TV8 ekranlarından yayınlanan ve Türkiye’nin en çok takip edilen ve seyredilen yarışmalarından biri olan Survivor 2017 bugün yine kıran kırana geçen oyunlara sahne oldu. 24 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı[/tooltip] adasında yarışmacılar en zor şartları yaşıyor. 23 Şubat 2017 Survivor ceza oyununu kaybeden ünlüler takımının barakası yıkıldı ve 1 hafta boyunca barakalarında, evlerinde değil dışarıda kalacaklar. Ünlüler takımında ceza oyununun kaybedilmesine en çok Survivor Adem Kılıçcı sinirlendi. Özellikle Survivor Sadin ve Survivor Erdi Ünver’in laflar Survivor Adem Kılıçcı’yı çileden çıkardı. Survivor Adem Kılıçcı: “Ben hiçbir zaman karşı takımın evinin yıkılması için oynamadım, savaşmadım benim tek amacım evimin yıkılmaması” dedi.

Survivor adasında şu ana kadar ödül oyunlarını en çok ünlüler takımı kazandı. Fakat ünlüler takımı son yarışmalarda eski performanslarını bulamıyorlar. Bilindiği üzere en son oynanan her iki dokunulmazlık oyunlarını ve ilk kez oynanan ceza oyununu kaybeden taraf ünlüler takımı oldu.

Peki “24 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

24 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı çok iyi bir performans sergiledi ve 24 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kazanan taraf oldu. Survivor adasında ödül oyunlarının önemi çok büyük. Yarışmacılar açlıkla baş edebilmeleri için ödül oyunlarını kazanmak zorunda.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir