Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / 27 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

27 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


27 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

TV8 ekranlarından ilgiyle takip ettiğimiz ve ülkemizin en çok izlenen yarışmalarından olan Survivor 2017 bu akşam kıran kıran ve nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Ödül oyununun  olduğu gün her iki takımda ödül oyununu kazanmak için ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar. Survivor adasında açlık arttıkça ödül oyunları da yarışmacılar için daha değerli bir hal alıyor. Şu ana kadar oynanan Survivor ödül oyunlarını her iki takımda hemen hemen aynı derecede kazandı. İstatistikleri baktığımızda ise sadece birkaç oyunda ünlüler takımının biraz daha fazla oyun kazandığını görüyoruz.

Peki “27 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

27 Şubat 2017 Survivor ödül oyunundaki performanslara baktığımız zaman ünlüler takımında Survivor İlhan Mansız, Survivor Adem Kılıççı, Survivor Sema Apak gönüllüler takımından ise Survivor Volkan Çetinkaya,  Survivor Gökhan Gözükan,  Survivor Berna Keklikler çok iyi performanslar sergilediler.

27 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı çok iyi bir performans sergilediler ve ödül oyununu kazanmayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir