Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları / 3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 147 Cevabı
2017-2018 3. Sınıf Bilen Yayınları İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları

3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 147 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 147 Cevabı

2017 – 2018 Eğitim Öğretim senesiyle birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen ders kitaplarından biri de “3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 147 Cevabı” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Özdağ DAĞLIOĞLU tarafından kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görsellere önem verilmiş ve görsel tasarım Ayşe İNAN ALİCAN tarafından yapılmış. 3. Sınıf İngilizce Ders ve Çalışma kitabı cevapları hazırlanırken ise aynı zamanda dinleme metinlerine de yazılı olarak yer verildi.

3. Sınıf İngilizce Bilen Yayınları Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 147 Cevapları“nda önce sorular yazıldı daha sonra cevaplar verildi.

3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 147 Cevabı

Cevap kağıdı en alttadır!..

Dinleme Metni: Objective: To revise the unit’s vocabulary and structure.
• To get the students to be aware of the cultural diversity and the different languages in the world, give specific importance to “My World” parts of the book. As these are the early years of language learning, encourage them to see learning English and other foreign languages as fun.
• Pointtothephotosinthebook. Drawthe students’ attenfion to the animals.
PB page 146: Find the secret message.
lı 2] 4) 5! 61 7.
U I J K L M
8 4 10 11 12 13
NOVdPtTUUm
ı^^ıejiT/ıajMjMjajMjaiyıjîsjM)
1 £2X8
4 12 4 11 S
5 <5 IM^LL S
14 S 1 1 14 4 13 1 12 14
Gdme Time! Pldy “Bingo”.
• Play the CD. Students listen and match the photos and names in pairs.
• Teach the words “long, sharp, triangular, high, ice, swimmer”. Use miming and drawing to elicit the meaning of these words.
• Checktheanswersasawholeclass.
Listening:
1. This is a picture of Caribbean Sharpnose Shark. İt is brown. İt is very long. Its eyes are big. Its nose is very sharp. Its teeth are triangular and sharp. (SHARK)
2. This is a picture of North Atlantic Right Whale. İt is black. İt is very big. İt can jump high. İt likes ice. (WHALE)
3. This is a picture of Chinese White Dolphin. İt can be white or grey. İt is a fast swimmer. İt likesjumping and playing. (DOLPHİN)

  • Cevap
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir