Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları / 3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 76 Cevabı
2017-2018 3. Sınıf Bilen Yayınları İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları

3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 76 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 76 Cevabı

2017 – 2018 Eğitim Öğretim senesiyle birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen ders kitaplarından biri de “3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 76 Cevabı” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Özdağ DAĞLIOĞLU tarafından kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görsellere önem verilmiş ve görsel tasarım Ayşe İNAN ALİCAN tarafından yapılmış. 3. Sınıf İngilizce Ders ve Çalışma kitabı cevapları hazırlanırken ise aynı zamanda dinleme metinlerine de yazılı olarak yer verildi.

3. Sınıf İngilizce Bilen Yayınları Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 76 Cevapları“nda önce sorular yazıldı daha sonra cevaplar verildi.

3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 76 Cevabı

Cevap kağıdı en alttadır!..

Dinleme Metni: PB page 76: Make your favourite toy.
Objective: To use language of the unit and complete a project.
• Before the activity, ask the students to bring scissors, glue, card board, fabric, coloured pencils or crayons to the class.
• Hold up your book and point to the frames in your book. Pointing to the photos, explain what the students are asked to do.
• Remind them to look at their books to take it as a model.
• Make your own toy to show the students how to do it.
• Talk about your toy (colour, shape, …).
• You can ask for a colouring template oftheir favourite toy before project time. You can also ask the students to draw their favourite toy. Using the pieces ofthe fabric they bring to class, they are going to make their favourite toy.
• Monitor the class and help if necessary.
• After they finish making their toy, they are going to talk about it with their friends.
LET’S REMEMBER!
PB page 76: CD Games/CG/Unit 5.
İt is important for young learners to recycle the language having fun. When your students see the icon of Computer games, they will understand that it is time to remember what they have learnt so far playing Computer games. Don’t forget to remind your students to play these games during break times at school and at home.

  • Cevap
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir