Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları / 3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 90 Cevabı
2017-2018 3. Sınıf Bilen Yayınları İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları

3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 90 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 90 Cevabı

2017 – 2018 Eğitim Öğretim senesiyle birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen ders kitaplarından biri de “3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 90 Cevabı” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Özdağ DAĞLIOĞLU tarafından kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görsellere önem verilmiş ve görsel tasarım Ayşe İNAN ALİCAN tarafından yapılmış. 3. Sınıf İngilizce Ders ve Çalışma kitabı cevapları hazırlanırken ise aynı zamanda dinleme metinlerine de yazılı olarak yer verildi.

3. Sınıf İngilizce Bilen Yayınları Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 90 Cevapları“nda önce sorular yazıldı daha sonra cevaplar verildi.

3. Sınıf Bilen Yayıncılık İngilizce Ders ve Çalışma Kitabı Sayfa 90 Cevabı

Cevap kağıdı en alttadır!..

Dinleme Metni: Objective: To enable students to review the prepositions and “Where is …?”
the objects in the house.
playroom
bathroom
bedroom
living
garage
kitchen
playroom
bathroom
bedroom
living
garage
kitchen
Now describe your house and draw your friend’s house.
• You need dice for each group of students in this game.
• Hold up your book and point to the board game. Explain the game. Play it yourself first to show the students how to play the game.
• First explain that students should choose an object to move on the board. Throw the dice and count the numbers on the dice. To move on the board, you need to answer the question about the picture. If you can’t, you have to stay where you are and you cannot move ahead on the board. Ifyou can answer the question, you can follow the arrows.
Point to the big arrows and teli the students to move forward or backward when they see big arrows. For example, if the arrow points to a picture above or below, the students are going to skip some squares or they will have to go back. They are going to go to the square the arrow points to.
• Emphasise the questions “Where is the kettle? / Is the cup under the table? / Where is the sofa?” Divide the class into groups of four or five.
Give the dice to each group.
• Tolerate the noise in the classroom.

  • Cevap
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir