Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
3. Sınıf Hayat Bilgisi Pasifik Yayınları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 133 Cevapları Pasifik Yayınları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Pasifik Kuşu Yayınları Sayfa 133 ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 133 Cevapları Pasifik Yayınları

Sunumun yapılacağı derste, öğretmenimiz araştırmamızı sunmamızı istedi. Biz de Elife baktık. Elif, yüzü kızarmış ve utanmış bir şekilde kendisine düşen sorumluluğu yerine getiremediğini söyledi. Öğretmenimiz “Bakın çocuklar, bir kişinin aldığı sorumluluğu ve görevi yerine getirmemesi bütün grubu etkiliyor. Bu grup sınıfımızı, sınıfımız okulumuzu, okulumuz mahallemizi, mahallemiz ilimizi, ilimiz de bütün ülkemizi etkiliyor. Bir ülkenin gelişebilmesi, mutlu ve huzurlu olabilmesi için her bireyin görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmesi gerekir. Vatanını seven her insanın birinci görevi, sorumluluklarını yerine getirmektir.” dedi. Elif “Görev ve sorumlulukları yerine getirmenin önemini anladım öğretmenim. Arkadaşlarımdan ve sizden özür dilerim. Bundan sonra görevimi en iyi şekilde yerine getireceğim.” dedi. Hepimiz Elifi alkışladık. Elif, ertesi gün, araştırmamızı getirmişti. Hem de çok güzel bir şekilde düzenlemişti. Sunumumuzu yaptıktan sonra bütün sınıf bizi coşkuyla alkışladı.

  • CevapBu sayfada herhangi bir soru bulunmamaktadır.

3. Sınıf Pasifik Yayınları Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 133 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
happy
1
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!