Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
3. Sınıf Hayat Bilgisi Pasifik Yayınları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 171 Cevapları Pasifik Yayınları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Pasifik Kuşu Yayınları Sayfa 171 ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 171 Cevapları Pasifik Yayınları

Yaşamsal önem taşıyan diğer bir doğal kaynak ise sudur. Su kirliliği ve susuzluk yaşamamak için sulara atık maddeler atmamalı, suyu bilinçli kullanmalıyız.

Doğal kaynaklarımızdan biri de topraktır. Toprağın kirlenmemesi ve veriminin düşmemesi için alınacak birçok önlem vardır. Kirli suların topraklara karışmasını önlemek, bitki köklerini yakmamak; pil, plastik gibi maddeleri toprağa atmamak bu önlemlerden bazılarıdır.

Öğretmenimiz, her bireyin doğal kaynakları korumakla sorumlu olduğunu söyledi. Bununla birlikte, doğal çevrenin korunması konusunda çalışan gönüllülerin bir araya gelerek kurumlar oluşturduklarını belirtti.

  • Cevap: Bu sayfada soru bulunmamaktadır. 

3. Sınıf Pasifik Yayınları Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 171 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
angry
1
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!