Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
3. Sınıf Hayat Bilgisi Pasifik Yayınları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 56 Cevapları Pasifik Yayınları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Pasifik Kuşu Yayınları Sayfa 56 ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 56 Cevapları Pasifik Yayınları

Okullar tatil olup köye gittiğimizde, dedemin ve büyükannemin işlerine de dört elle sarılırız. Kendi evimizde olduğu gibi köydeki evimizde de sofrayı kurmaya ve toplamaya yardımcı oluruz. Kız kardeşimle ortalığı düzeltir, bazı bulaşıkları yıkarız. Ev, oldukça eski olduğundan su tesisatı arızalarını onarması için dedeme yardımcı oluruz. Bahçedeki ağaçları sular, sebzeleri toplarız. Koyunları otlatır, akşam olunca ağıla sokarız. Babam, annem ve dedemle birlikte bahçedeki zararlı otları da toplarız. En çok hoşlandığımız işlerden biri de bahçe çitinin boyanmasıdır. Bunu yaparken kız kardeşimle yarışa gireriz. İkimiz de çitleri en hızlı ve düzgün şekilde boyamak için uğraşırız.

  • CevapBu sayfada herhangi bir soru bulunmamaktadır.

3. Sınıf Pasifik Yayınları Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 56 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!