Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 3. Sınıf Türkçe Kartopu Yayınları / 3. Sınıf Kartopu Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları

3. Sınıf Kartopu Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları

Sponsorlu Bağlantılar


3. Sınıf Kartopu Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları

2016 – 2017 Eğitim Öğretim yılından Milli Eğitim Bakanlığımızın seçmiş olduğu Kartopu Yayınları 3. Sınıf Türkçe Öğrenci Çalışma Kitabı’nın tüm cevaplarını sizinle paylaşıyoruz. “Çalışma Kitabı” evvelcevap.com sitesi yöneticileri tarafından cevaplandırılmıştır. Kafanızı kurcalayan, aklınıza takılan herhangi bir soru olursa bize yazabilirsiniz. Her etkinliğin ayrı ayrı cevaplandırılması yapılmasına karşın bazı cevapları sizin yapmanız gerekecektir. Çünkü soru kökünde şu konuyla ilgili resim yapınız, resmediniz gibi sorular var. Bu soruları öğrencinin kendisi yapması gerekmektedir. “3. Sınıf Kartopu Yayınları Türkçe Çalışma Kitabının Cevapları” özenilerek yapılmış olup sitemizdeki cevaplara güvenebilirsiniz.

Sitemizde şu ana kadar birçok kitabı cevabı mevcut durumda. Cevaplamış olduğumuz kitaplardan bir tanesi de “3. Sınıf Kartopu Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları” Amacımız öğrencilere en iyi şekilde yardımcı olabilmek ve onlara yol göstermek. Kitapların cevaplarını sitemizde yayınlarken sayfa sayfa ve ünite ünite yayınlamaya çok dikkat ettik. Öğrencilerimizin dikkatini çekmek anlamında da sayfa numaralarını renklendirdik. Amacımız öğrencilerin bu yüzlerce sayfa arasında kaybolmasını engellemek. Bu cevaplara bakmadan önce sizin ödevinizi kendiniz yapmanızı isteriz. Ödevinizi yaptıktan sonra cevaplarınızı kontrol etmek veya cevaplarınızdan emin olmak adına sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hiçbir öğrencimizi tembelliğe alıştırmak istemiyoruz. Ancak bazı sorular var ki öğrencilerimiz bunların cevaplarını bulmakta çok zorlanıyorlar. Bazı sayfalar da bu cevapları maalesef doğru bir şekilde vermemektedir. Biz ise işinin ehli insanlar olarak bu konuda öğrencilere yardımcı olmayı amaç edinmiş insanlarız. Yeter ki öğrencilerimiz derslerine çalışsınlar, derslerinde başarılı olsunlar ve bir şeyler öğrenebilsinler.

Bazı zamanlar da velilerimizin sitemizi ziyaret ettiğini görüyoruz. Onlar da çocuklarına yardımcı olmak amacıyla internetten yararlanıyorlar. Onlarında sitemizde yorumlarını görmek bizi pek memnun edecektir. Sizden gelecek eleştiriler bizi çok daha iyi yerlere getirecektir. Tekrardan bütün öğrencilerimize derslerinde kolaylıklar ve başarılar dileriz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
1
angry


Sponsorlu Bağlantılar

13 Yorumlar

  1. Yardımlarınız için çok teşekkürler Allah razı olsun sizden

  2. çok güzel bir sayfA ama kısa yazılmasaydı daha güzel olurdu

  3. Çok kısa 🙁

  4. bu çok irenç

  5. Col guzel allh razı olssun

  6. Harika Allah sizden razı olsun bayıldım

  7. hayat bilgisi yok bulamadım

  8. SÜPER ÇOK BEĞENDİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir