? 3. Sınıf Sevgi Yayınları Hayat Bilgisi Kitabı Artık Yapabiliyorum Cevapları | Evvel Cevap

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 3. Sınıf Hayat Bilgisi Sevgi Yayınları / 3. Sınıf Sevgi Yayınları Hayat Bilgisi Kitabı Artık Yapabiliyorum Cevapları

3. Sınıf Sevgi Yayınları Hayat Bilgisi Kitabı Artık Yapabiliyorum Cevapları


3. Sınıf Sevgi Yayınları Hayat Bilgisi Kitabı Artık Yapabiliyorum Cevapları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders ve Çalışma Kitabı Sevgi Yayınları C Teması Dün Bugün Yarın “Artık Yapabiliyorum” Metni Etkinlik Soruları ve Cevapları

3. Sınıf Sevgi Yayınları Hayat Bilgisi Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 102 Cevabı

Soru: Geçen yıl yapmak istediğiniz ancak tek başınıza yapamadığınız davranışlar nelerdir?

  • Cevap: Geçen yıl yüzme kursuna gitmek istiyordum fakat bu kursa tek başıma gidemem bu yüzden bu sene ailemin izniyle ve onlarla birlikte gitmek istiyorum.

Soru: Önceki yıllarda ve şimdi tek başınıza gerçekleştirebildiğiniz etkinlikleri karşılaştırdığınızda nasıl bir fark görüyorsunuz? Bu farklılığın nedeni ne olabilir? Açıklayınız.

  • Cevap: Önceki yıllarda yaşım küçük olduğu için tek başıma gerçekleştirebildiğim etkinlik çok azdı fakat bu sene yaşım geçen senelere göre daha büyük olduğu için tek başıma daha fazla etkinlik yapabiliyorum.

3. Sınıf Sevgi Yayınları Hayat Bilgisi Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 86 Cevabı

Soru: Aşağıdaki tabloda verilen davranışlardan hangilerini önceki yıllarda tek başınıza yapabiliyordunuz? Hangilerini ise önceden yapamayıp bu yıl yapabiliyorsunuz? Tablodaki uygun sütunu “X” ile işaretleyerek belirtiniz.

  • Cevap


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir