Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 3. Sınıf Hayat Bilgisi Sevgi Yayınları / 3. Sınıf Sevgi Yayınları Hayat Bilgisi Kitabı Bilgiye Ulaşırken Cevapları

3. Sınıf Sevgi Yayınları Hayat Bilgisi Kitabı Bilgiye Ulaşırken Cevapları

Sponsorlu Bağlantılar


3. Sınıf Sevgi Yayınları Hayat Bilgisi Kitabı Bilgiye Ulaşırken Cevapları

DERS KİTABI Sayfa 37

Ders çalışırken ya da bir konu hakkında bilgi edinmek istediğinizde ders kitaplarınız yeterli oluyor mu? Düşüncelerinizi nedenleriyle açıklayınız.
Hayır ders kitapları yeterli olmuyor. Çünkü, kitaplarda her şeyi bulmak çok zordur.Bende bilgisayarı kullanarak daha çabuk ve daha çok bilgiye kısa sürede ulaşıyorum.

Bilgi ve iletişim teknolojilerinden yararlanırken nelere dikkat ediyorsunuz?
Bilgi ve iletişim teknolojilerinden yararlanırken, kurallara uyuyorum. Bana gerekli olan bilgileri alıyorum ve kullanma kılavuzunda yazanları yapıyorum.

ÇALIŞMA KİTABI Sayfa 33

Okulunuzda kullandığınız bilgi ve iletişim teknolojilerinden birini se¬çerek aşağıya resmini yapınız. Daha sonra sayfanın alt kısmında verilen yazma alanına seçtiğiniz bu bilgi ve iletişim teknolojisinden yararlanmayı sağlayacak yönergeler yazınız.

3. Sınıf Sevgi Yayınları Hayat Bilgisi Kitabı Bilgiye Ulaşırken Cevaplarını siz değerli öğrencilerimiz için cevaplandırmaya çalıştık. 3. Sınıf Hayat Bilgisi dışındaki tüm derslerin cevapları sitemizde “ders ve çalışma kitabı cevapları” başlığı adı altında toplanmıştır. Mutlaka bakmanızı öneririz.

1
like
0
love
0
haha
3
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. Yazma alani nerde sadece resim var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir