Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 3. Sınıf Hayat Bilgisi Sevgi Yayınları / 3. Sınıf Sevgi Yayınları Hayat Bilgisi Kitabı Hangi Mesleği Seçmeliyim Cevapları

3. Sınıf Sevgi Yayınları Hayat Bilgisi Kitabı Hangi Mesleği Seçmeliyim Cevapları


3. Sınıf Sevgi Yayınları Hayat Bilgisi Kitabı Hangi Mesleği Seçmeliyim Cevapları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders ve Çalışma Kitabı Sevgi Yayınları C Teması Dün Bugün Yarın “Hangi Mesleği Seçmeliyim” Metni Etkinlik Soruları ve Cevapları

3. Sınıf Sevgi Yayınları Hayat Bilgisi Öğrenci Ders Kitabı Sayfa 105 Cevabı

Soru: Gelecekte hangi mesleği seçmek istersiniz? Neden?

  • Cevap: Gelecekte bilgisayar programcısı olmak istiyorum, çünkü bilgis

Soru: Gelecekte seçmeyi düşündüğünüz meslekle ilgili neleri merak ediyorsunuz. Bununla ilgili düşündüğünüz soruları arkadaşlarınızla paylaşınız.

  • Cevap: Ben gelecekte bilgisayar programcısı olmak istiyorum. çünkü zaman teknoloji çağı. Artık her şey teknolojik aletlerle yapılmaya başlandı. İnsanlar çok fazla bir şey üretmeden ellerinin altındaki bilgisayarlarla telefonlarla her şeye ulaşabilmekte, her türlü işlerini halledebilmektedirler. Bu da geleceğin en parlak mesleklerinden birinin bilgisayar ile ilgili olacağını gösteriyor. Bu yüzden ben bilgisayar programcısı olmak istiyorum.

3. Sınıf Sevgi Yayınları Hayat Bilgisi Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 89 Cevabı

Soru: Resimdeki öğrenci gelecekte seçmeyi düşündüğü meslekte çalışan bir yakınına, o meslekle ilgili sorular sormak istiyor. Onun yerine, hayalinizdeki meslekle ilgili merak ettiğiniz soruları verilen yazma alanlarına yazarak resimdeki öğrenciye yardımcı olunuz.

  • Cevap


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir