Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / 4 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

4 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


4 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Survivor 4 Mart 2017 günü kıran kırana geçen yarışmalara sahne oldu. 3 Mart 2017 ödül oyununu kazanan gönüllüler takımı moral olarak yüksek bir şekilde dokunulmazlık oyununa çıktılar. 3 Mart 2017 günü ödül oyununu kazanan gönüllüler takımı hatırlanacağı gibi şu ana kadar ki en güzel yemeklerden birini yemiş ve açlıklarını biraz da bastırabilmişlerdi.

Peki “4 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

4 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununda Survivor Anıl yarışma esnasında parkurda düştü ve küçük bir sakatlık yaşadı. Ünlüler takımında ise Survivor Serhat Akın yarışmalara katıldı fakat %100 performans gösteremedi. Çok güçlü bir yarışmacı olan Survivor Serhat Akın’ın kısa sürede eski performansını yakalayacağını düşünüyoruz.

4 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler  takımı çok iyi bir performans ortaya koydu ve dokunulmazlık oyununu kazanmayı hak ettiler. Özellikle Survivor Ogeday müthiş bir performans ortaya koydu ve çıktığı her yarışı kazandı. Gönüllüler takımının dokunulmazlık oyununu kazanması ünlüler takımının moralini bozdu.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir