4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 224 Cevabı

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 224 Cevabı

Yeni Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Ufuk ÖZÇELİK tarafından 304 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Burcu GÜRCAN tarafından yapılmış.

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 224 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

1. Tablodaki çizgilerin uzunluklarını önce, tahmin ediniz. Sonra, çizgilerin uzunluklarını cetvelle ölçünüz. Tahminlerinizi, ölçme sonuçlarıyla karşılaştırınız. Tabloyu tamamlayınız.

2. Görseldeki ağacın uzunluğu 2 m’dir. Buna göre evin yüksekliğini tahmin ediniz. Tahmin ederken kullandığınız yöntemi açıklayınız. (Çözümü defterinize yapınız.) 

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 224 Cevabı4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 224 CevabıAlternatif Çözüm

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

16 Yorum

  1. Of bari. 125,i. Verin.😣😣😣😣😣😣😣😥😥😥😥😥😫😫😫😫😫😔😔😔😔😞😞😞😞😞😖😖😖😖😖😡😡😡😡😠😠😠

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close