Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 285 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları / 4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 69 Cevabı

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 69 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 69 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Ufuk ÖZÇELİK tarafından 304 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Burcu GÜRCAN tarafından yapılmış.

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 30 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Bir kayak merkezindeki 9680 kişinin 4822’si erkektir. Kayak merkezinde kaç kadın vardır? (Çözümü defterinize yapınız.)

Rakamları farklı dört basamaklı en büyük tek doğal sayı ile rakamları farklı dört basamaklı en küçük çift doğal sayının farkı kaçtır? (Çözümü defterinize yapınız.)

Güler Hanım, Gülten’den 29 yaş büyüktür. Murat Bey ise Güler Hanım’dan 5 yaş küçüktür. Gülten, 2007 yılında doğduğuna göre Murat Bey kaç yılında doğmuştur? (Çözümü defterinize yapınız.)

Görselde verilenleri kullanarak toplama ve çıkarma işlemleri ile çözülebilecek bir problem kurunuz. Kurduğunuz problemi çözünüz. (Çözümü defterinize yapınız.)

4. Sınıf Ata Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 69 Cevabı

9
like
4
love
3
haha
0
wow
1
sad
26
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir