Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
4. Sınıf Fen Bilimleri SDR İpekyolu Yayıncılık

4. Sınıf Fen Bilimleri SDR İpekyolu Yayıncılık Ders Kitabı Cevapları Sayfa 68

4. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı Sayfa 68 Cevapları SDR İpekyolu Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

4. Sınıf Fen Bilimleri SDR İpekyolu Yayıncılık Ders Kitabı Cevapları Sayfa 68

Sevgili arkadaşlar,
Bu görev bizim yaratıcı düşünme, araştırma yapma ve model oluşturma becerilerimizin
gelişmesine katkıda bulunacaktır.
Çalışmamızı yaparken kitabımızın 11. sayfasındaki “Fen, Mühendislik ve Girişimcilik Uygulamaları” başlığı altındaki bilgileri okuyalım.
Bu çalışmamızı hazırlarken aşağıdaki adımları izlememiz bize yardımcı olacaktır:
1. Çalışmamızı yaparken öğretmenimizden yardım alalım. Öğretmenimizin rehberliğinde gruplar oluşturalım. Grup arkadaşlarımız arasında görev paylaşımı yapalım. Proje süresince yapacağımız çalışmaları planlayalım.
2. Protein, karbonhidrat, yağ, vitamin, su ve minerallerin hangi besinlerde bulunduğu ve bunların görevleri hakkında araştırma yapalım.
3. Besinler ile ilgili görsel materyaller de bulalım. Edindiğimiz bilgileri, görsel materyallerle destekleyerek besinler ve besin içerikleri ile ilgili bir poster çalışması hazırlayalım.
4. Çalışmamız için bütçe planlaması yapalım. Planlamamızda giderlerimizi ve gelirlerimizi gösterelim.
5. Projemiz süresince edindiğimiz bilgileri, yapmış olduğunuz çalışmaları, bütçeyi ve posterimizi anlatan bir rapor hazırlayalım.
6. Çalışmamızı öğretmenimiz tarafından belirlenen bir tarihte sınıfta sunalım.
Bu çalışmadaki performanslarımız “Değerlendirme Anahtarındaki ölçütlere göre öğretmenimiz tarafından değerlendirilecektir.
Çalışmamızı yıl sonunda bilim şenliğinde sunmak üzere saklayalım.

  • Cevap:

4. Sınıf SDR İpekyolu Yayıncılık Fen Bilimleri Ders Kitabı Sayfa 68 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
42
22
17
25
130
11
5

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!