Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 4. Sınıf Türkçe Özgün Yayınları / 4. Sınıf Özgün Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları

4. Sınıf Özgün Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları

Sponsorlu Bağlantılar


4. Sınıf Özgün Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları

Öncelikle 2016 – 2017 Eğitim Öğretim yılı tüm öğrencilerimize hayırlı uğurlu olsun. Bu sene Türkçe çalışma kitabı Özgün yayıncılık tarafından Milli Eğitim Bakanlığının izniyle basıldı. Biz de iki eğitimci olarak “4. Sınıf Özgün Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Cevaplarını” sizinle paylaşıyoruz. Kitaptaki tüm metinler tek tek incelenmiş olup sorular en doğru şekilde cevaplandırılmıştır. Unutulmamalı ki “Çalışma Kitabı” öğrencilerin kendi cevaplarını kontrol etmeleri amacıyla yayınlanmıştır. Kesinlikle öğrencilerin soruları öncelikle kendileri cevaplamaları daha sonra sitemizi ziyaret etmeleri ve cevaplarını kontrol etmeleri dileğimizdir.

4. Sınıf Dikey Yayıncılık Matematik Çalışma Kitabı Cevapları Burada

4. Sınıf Koza Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Cevapları Burada

Sitemizde şu ana kadar birçok kitabı cevabı mevcut durumda. Cevaplamış olduğumuz kitaplardan bir tanesi de “4. Sınıf Özgün Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları” Amacımız öğrencilere en iyi şekilde yardımcı olabilmek ve onlara yol göstermek. Kitapların cevaplarını sitemizde yayınlarken sayfa sayfa ve ünite ünite yayınlamaya çok dikkat ettik. Öğrencilerimizin dikkatini çekmek anlamında da sayfa numaralarını renklendirdik. Amacımız öğrencilerin bu yüzlerce sayfa arasında kaybolmasını engellemek. Bu cevaplara bakmadan önce sizin ödevinizi kendiniz yapmanızı isteriz. Ödevinizi yaptıktan sonra cevaplarınızı kontrol etmek veya cevaplarınızdan emin olmak adına sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hiçbir öğrencimizi tembelliğe alıştırmak istemiyoruz. Ancak bazı sorular var ki öğrencilerimiz bunların cevaplarını bulmakta çok zorlanıyorlar. Bazı sayfalar da bu cevapları maalesef doğru bir şekilde vermemektedir. Biz ise işinin ehli insanlar olarak bu konuda öğrencilere yardımcı olmayı amaç edinmiş insanlarız. Yeter ki öğrencilerimiz derslerine çalışsınlar, derslerinde başarılı olsunlar ve bir şeyler öğrenebilsinler.

Bazı zamanlar da velilerimizin sitemizi ziyaret ettiğini görüyoruz. Onlar da çocuklarına yardımcı olmak amacıyla internetten yararlanıyorlar. Onlarında sitemizde yorumlarını görmek bizi pek memnun edecektir. Sizden gelecek eleştiriler bizi çok daha iyi yerlere getirecektir. Tekrardan bütün öğrencilerimize derslerinde kolaylıklar ve başarılar dileriz.

3
like
3
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

30 Yorumlar

 1. Ç??????????k
  Güzel 10 numara ???

 2. hshhhashd 🙂 *1e

 3. ya sosyal diyorum sınıf özgün diyorum yayınları diyorum 2 inçi türkçe çalışma kitabı su faturası diyorum etkinlik 6 diyorum oruları ve cevapları diyorum

 4. vay be 10 numara 5 yıldız

 5. Yahu 2. Kitap yok 3. Ve1. Kitap yani bu sistem mal gibi bişey

 6. abi kopya ya vermeyin öyle şeyler

 7. çoook güzel bana yardımcı oldu

 8. Idare eder yani fena değil güzel bence

 9. WSE8IKDETVFRĞ.İPIFDESYGJHHVHXFYVHGVXHGKÖHGJBKCGCÇBGXÇG123456789

 10. Siz ne anlarsınız

 11. aradığım çıkmadı

 12. aradığım çıkmadı

 13. mükemmel yaaa hepsi doğru çıkıyo

 14. valla hepsi doğru çıkttı sınıfta tek parmak kaldıran benim valla diyerki bazı kişiler cetveli yediiii

 15. Çok güzel bu hepsi doğru çıkıyomükemmel bir şey

 16. Bu siteyi çok beğendim iki bu site var size çok teşekür ediyorum bu siteyi kuranlara Allah onu korusun inşallah size çok teşekkür ederim çocuklara çok yardımcı oluyorsunuz iki bu siteyi​kurmussunuz ????????????????

 17. Çok ama çok güzel yaaa ?☺?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir