Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

4. Sınıf Semih Ofset Yayınları Trafik Güvenliği Ders Kitabı Sayfa 31 Cevabı

4. Sınıf Semih Ofset Yayınları Trafik Güvenliği Ders Kitabı Sayfa 34 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 4. Sınıf Semih Ofset Yayınları Trafik Güvenliği Ders Kitabı Cevapları / 4. Sınıf Semih Ofset Yayınları Trafik Güvenliği Ders Kitabı Sayfa 33 Cevabı

4. Sınıf Semih Ofset Yayınları Trafik Güvenliği Ders Kitabı Sayfa 33 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


4. Sınıf Semih Ofset Yayınları Trafik Güvenliği Ders Kitabı Sayfa 33 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “4. Sınıf Semih Ofset Yayınları Trafik Güvenliği Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Ayla YURDUSEVER, Teoman YALÇIN tarafından 80 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Ümit Yüksel tarafından yapılmış.

4. Sınıf Semih Ofset Yayınları Trafik Güvenliği Ders Kitabı Sayfa 33 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Soru:  Bir yaralıyı hastaneye yetiştirmeye çalışan ambulans veya yangına müdahale etmeye giden itfaiye gecikirse neler yaşanabilir? Arkadaşlarınız ile tartışınız.

  • Cevap: Ambulans gecikirse ambulansın içindeki hasta, hastaneye geç kalacağı için sağlık problemleri yaşayabilir. Yangına müdahale etmeye giden itfaiye aracı gecikirse yangın büyüyüp o yerdeki eşyalara, insanlara zarar verebilir.

  • Cevap: Yayaların konuşmalarına katılıyorum çünkü itfaiyenin yangına müdahale etmesi gerekiyor. Biz ise itfaiyenin geçmesini bekleyebiliriz. Bu resimdeki araçların yol vermesi de doğru bir harekettir.
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
3
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir