Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 4. Sınıf Tutku Yayıncılık Din Kültürü Ders Kitabı Cevapları / 4. Sınıf Tutku Yayıncılık Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 45 Cevabı

4. Sınıf Tutku Yayıncılık Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 45 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


4. Sınıf Tutku Yayıncılık Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 45 Cevabı

2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “4. Sınıf Tutku Yayınları Din Kültürü Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Selahattin ÇAMYAR tarafından kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Aysel GÜNEY tarafından yapılmış.

4. Sınıf Tutku Yayıncılık Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 45 Cevapları” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

4. Sınıf Tutku Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 45 Cevabı 

Temizliğe önem vermeyen bir insanın sağlıklı bir yaşam sürmesi mümkün müdür? Niçin?

  • Cevap: Bence hayır, öyle bir şey mümkün bile değil. Sağlıklı olmak için ilk önce temiz olmak gerekir. Çünkü temiz olmayan insanlar mikroplarla bir arada olduğundan kolayca hastalığa yakalanabilir.

Hiç hastalandınız mı? Bu durumda ne gibi duygular yaşadınız ve ne gibi sıkıntılar çektiniz? Arkadaşlarınızla paylaşınız.

  • Cevap: Evet tabi ki bende hastalandım. Hastalandığımda kendimi çok yorgun ve bitkin hissediyordum. Ama benim iyileşmem için çabalayan ailemin sayesinde hastalığı kolaylıkla atlattım.
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. ÇOK TEŞEKKÜRLER AMA CEVABI VERMEMİŞSİNİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir