Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

4. Sınıf Tutku Yayıncılık Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 54 Cevabı

4. Sınıf Tutku Yayıncılık Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 57 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 4. Sınıf Tutku Yayıncılık Din Kültürü Ders Kitabı Cevapları / 4. Sınıf Tutku Yayıncılık Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 56 Cevabı

4. Sınıf Tutku Yayıncılık Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 56 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


4. Sınıf Tutku Yayıncılık Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 56 Cevabı

2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “4. Sınıf Tutku Yayınları Din Kültürü Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Selahattin ÇAMYAR tarafından kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Aysel GÜNEY tarafından yapılmış.

4. Sınıf Tutku Yayıncılık Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 56 Cevapları” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

4. Sınıf Tutku Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 56 Cevabı 

İnsanların kendi elleriyle yaptıkları putlara tapmalarını nasıl değerlendiriyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki satırlara yazınız.

  • Cevap: Ben bu davranışı çok saçma buluyorum. Çünkü ilah diye taptıkları putları kendi elleriyle inşa ediyorlardı ve acıktıklarında onları yiyebiliyorlardı. Diledikleri gibi Tanrı inşa edebiliyorlardı. Bu inanç bana çok garip ve anlamsız geliyor.
0
like
2
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. çok güzel çok tşk ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir