Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 4. Sınıf Tutku Yayıncılık Din Kültürü Ders Kitabı Cevapları / 4. Sınıf Tutku Yayıncılık Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 86 Cevabı

4. Sınıf Tutku Yayıncılık Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 86 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


4. Sınıf Tutku Yayıncılık Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 86 Cevabı

2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “4. Sınıf Tutku Yayınları Din Kültürü Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Selahattin ÇAMYAR tarafından kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Aysel GÜNEY tarafından yapılmış.

4. Sınıf Tutku Yayıncılık Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 86 Cevapları” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

4. Sınıf Tutku Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 86 Cevabı 

Sizce bilge insan kimdir? Bilge insan, toplumda hangi özellikleriyle ön plana çıkar?

  • Cevap: Bir şey hakkında her şey, her şey hakkında bir şey bilen kişidir. Bilmediğine bilmiyorum diyebilen, bildiğinin farkında ve bildiğini en iyi şekilde bilen ve yapan kişidir. Bilge insan, yön veren, yönlendiren, lider ruhlu bir şahsiyettir. Bilge insanlar, dürüst insanlardır. Yalandan, iftiradan uzak dururlar.
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
1
angry


Sponsorlu Bağlantılar

9 Yorumlar

  1. Cevaplar nerde etkinlik cevapları

  2. cok kotu hic beyenmedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir