Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
6. Sınıf Berkay Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları

6. Sınıf Berkay Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 209 Cevabı

6. Sınıf Berkay Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 209 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “6. Sınıf Berkay Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Aygün KÜÇÜKKELEŞ Şeref AKTAŞ tarafından 363 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Erman BİLİNGEN tarafından yapılmış.

6. Sınıf Berkay Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 209 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

1. Bir sınıftaki kız ve erkek öğrencilerin ilgi ve yeteneklerine göre eğilimli oldukları meslek grupları belirlenmek isteniyor ve meslek grupları aşağıdaki gibi belirleniyor.
1. Grup: Öğretmenlik, halkla ilişkiler, iletişim
2. Grup: Siyasal, işletme, hukuk, yöneticilik
3. Grup: Tıp, eczacılık, diş hekimliği
4. Grup: Mühendislik, mimarlık
Kız ve erkek öğrencilerin yukarıdaki meslek gruplarına olan eğilimlerini ortaya çıkarabilecek şekilde her meslek grubu için en az iki araştırma sorusu yazınız.
2. Ülkemizdeki sigara nedeniyle kansere yakalanma oranları ile ilgili bir araştırma yapıyorsunuz. Sigara
içen ve içmeyenlerin kansere yakalanma oranlarını karşılaştırabilmek için hangi kaynaklardan veri elde edilebilir?

6. Sınıf Berkay Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 209 Cevabı6. Sınıf Berkay Yayıncılık Matematik Ders Kitabı Sayfa 209 Cevapları

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

15 Yorum

  1. Anlamadıysanız söyleyim hepsinden 2 şer tane araştırma sorusu yazmış 1. Grup 2. Grup diyede ayırnış… Ama keşke 2. Soruyuda yazsaydınız…

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close