Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları 2018 - 2019 / 6. Sınıf Matematik Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 234 Cevabı

6. Sınıf Matematik Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 234 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


6. Sınıf Matematik Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 234 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “6. Sınıf Matematik Ders Kitabı Meb Yayınları Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Mahmut BEKTAŞ, Sabrınur KAHRAMAN, Yakup TEMEL 368 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Rengin TEMEL, Suat AYDIN tarafından yapılmış.

6. Sınıf Matematik Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 234 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Aşağıdaki tabloda araştırma sorusu, veri grubu, veri grup sayısı ile ilgili bölümler yer almaktadır. Buna göre tabloyu doldurunuz.

Türkiye’nin ihtiyacı olan kanın tamamını karşılamak amacıyla Türk Kızılayının yürüttüğü kan bağışı programı sayesinde her yıl kan bağışı miktarı artış göstermektedir. Gönüllü kan bağışları ile birçok insanın hayatı kurtulmaktadır.
Ülkemizde kan bağışında bulunan kadın ve erkek oranlarının yıllara göre dağılımı aşağıda verilmiştir:

Kan bağışı yapan kadın ve erkeklerin oranlarına ait verileri ikili sıklık tablosu ve sütun grafiğiyle gösteriniz.

  • Cevap:
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir