Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
6. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları

6. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 185 Cevabı

6. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Kitabı Sayfa 185 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “6. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Güler ŞİLİT tarafından 177 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Behiye Renin GÜNDÜZ tarafından yapılmış.

6. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Kitabı Sayfa 185 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

A. Read the text and complete the sentences according to the text below.
Democracy is the best way to live together in harmony and peace. In democracy, everybody is equal and there are no social classes. İn a democratic country, people have the same rights. For example, they have the right to have an education and medical care.
People are free to express their opinions. People also have the right to vote in democracies. They can make their own decisions and choose their representatives.

6. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Kitabı Sayfa 185 Cevabı

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

7 Yorum

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close