Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 132 Cevabı

6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 134 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları / 6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 133 Cevabı

6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 133 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 133 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Neziha ÇAĞLAYAN, Aybike DAĞISTAN, Betül KORKMAZ tarafından 240 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Nihal KILIÇ, Ramazan KOZANHAN, Bekir YAYAN tarafından yapılmış.

6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 133 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Girdiğimiz sınavlarda birçoğumuz ne kadar süre kaldığını merak eder ve sınav görevlisine sorarız. Bu sorudan alacağımız cevap geçen sürenin farklı değerler almasından dolayı sürekli değişecektir. Siz de günlük hayatta bu duruma uygun örnekler verebilir misiniz? Düşününüz.

…cebirsel ifadesinin x = 2 ve x = 3 için değerini bulunuz.

cebirsel ifadesinin a = 5 ve a = 10 için değerini bulunuz.

  • Cevap:
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir