Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları / 6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 68 Cevabı

6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 68 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 68 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Neziha ÇAĞLAYAN, Aybike DAĞISTAN, Betül KORKMAZ tarafından 240 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Nihal KILIÇ, Ramazan KOZANHAN, Bekir YAYAN tarafından yapılmış.

6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 68 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Cevaplar kağıdın üzerine çözülmüştür ve soruların altında yayınlanmıştır.

Beden Eğitimi dersinde öğrencilerin…tenis oynamaktadır. Basketbol oynayan öğrencilerin tenis oynayan öğrencilerden farkı tüm öğrencilerin kaçta kaçıdır?

  • Cevap:

………işleminin sonucunu bulunuz.

  • Cevap:

Bir bahçenin…’sine kavun…ine karpuz ve kalan kısmına domates tohumu ekilecektir. Domates tohumu ekilecek kısım tüm bahçenin kaçta kaçıdır?

  • Cevap:

Bir sepetteki elmaların ..ü çürük çıkmıştır. Sepetteki sağlam elmalar toplam elmaların kaçta kaçıdır?

  • Cevap:
4
like
1
love
2
haha
1
wow
0
sad
93
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir