TIKLA ABONE OL

6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 69 Cevabı

6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 71 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları / 6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 70 Cevabı

6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 70 Cevabı6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 70 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Neziha ÇAĞLAYAN, Aybike DAĞISTAN, Betül KORKMAZ tarafından 240 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Nihal KILIÇ, Ramazan KOZANHAN, Bekir YAYAN tarafından yapılmış.

6. Sınıf Meb Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 70 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Cevaplar kağıdın üzerine çözülmüştür ve soruların altında yayınlanmıştır.

Bir pasta her bir çocuğa pastanın.. ü verilecek şekilde 3 çocuğa dağıtılıyor. Buna göre toplamda pastanın ne kadarı dağıtılmıştır?

  • Cevap:

3 tane..kaç eder?

  • Cevap
Bu içeriğe emoji ile tepki ver

Tek Yorum

  1. ddtydukııdıfr787tuıp

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!