Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 6. Sınıf Hz. Muhammed’in Hayatı Tekno Artı Yayınları / 6. Sınıf Tekno Artı Yayınları Hz. Muhammed’in Hayatı Sayfa 96 Cevabı
6. Sınıf Tekno Artı Hz. Muhammed’in Hayatı Ders Kitabı Cevapları

6. Sınıf Tekno Artı Yayınları Hz. Muhammed’in Hayatı Sayfa 96 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


6. Sınıf Tekno Artı Yayınları Hz. Muhammed’in Hayatı Ders Kitabı Sayfa 96 Cevabı

2017 – 2018 Eğitim Öğretim senesiyle birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen ders kitaplarından biri de “6. Sınıf Tekno Artı Yayınları Hz. Muhammed’in Hayatı Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Hatice ARICI tarafından kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görsellere önem verilmiş ve görsel tasarım Ümit YÜKSEL tarafından yapılmış. Ölçme – Değerlendirme bölümünde ise Tolga İNCE var.

6. Sınıf Hz. Muhammed’in Hayatı Tekno Artı Yayınları Ders Kitabı Sayfa 96 Cevapları“nda önce sorular yazıldı daha sonra cevaplar verildi.

6. Sınıf Tekno Artı Yayınları Hz. Muhammed’in Hayatı Ders Kitabı Sayfa 96 Cevabı 

Düşünelim-Tartışalım: Sevginizi nasıl ifade edersiniz? Sevgi ifadeleri aile bireyleri arasındaki ilişkileri nasıl etkiler? Tartışınız.

  • Cevap: Onları sevdiğimi her durumda ifade ederek ve sözlerini dinleyerek sevgimi ifade ederim. Ana baba sevgisinin olduğu ailelerde; – ana-baba, çocuklar ve yakın çevre arasında iletişim daha kolay sağlanır. Bunun sonucunda;  Kendisine ve çevreye güvenen, birbirlerini seven,  Sağlıklı, dengeli, çevresiyle uyumlu, Saygı, sevgi, şefkat ve merhamet duygularıyla dopdolu, Dürüst, ah de vefa gösteren, yalan söylemeyen,  Fedakâr, çalışkan, hoşgörülü, nazik,  Alçakgönüllü, şahsiyetli,  Her türlü kötü alışkanlıklardan uzak, Mukaddes kavramlara; örf ve adetlere saygılı, bireyler yetişmesini sağlar.
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir