Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

7. Sınıf Ata Yayıncılık Kur'an-ı Kerim Ders Kitabı Sayfa 62 Cevabı

7. Sınıf Ata Yayıncılık Kur'an-ı Kerim Ders Kitabı Sayfa 87 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 7. Sınıf Ata Yayıncılık Kur'an-ı Kerim Ders Kitabı Cevapları / 7. Sınıf Ata Yayıncılık Kur’an-ı Kerim Ders Kitabı Sayfa 83 Cevabı

7. Sınıf Ata Yayıncılık Kur’an-ı Kerim Ders Kitabı Sayfa 83 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


7. Sınıf Ata Yayıncılık Kur’an-ı Kerim Ders Kitabı Sayfa 83 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “7. Sınıf Ata Yayıncılık Kur’an-ı Kerim Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Hadi GÜNDÜR tarafından 129 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise İsmail UNURLUER tarafından yapılmış.

7. Sınıf Ata Yayıncılık Kur’an-ı Kerim Ders Kitabı Sayfa 83 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Soru:

Bu bölümde Mülk suresi yer almaktadır.(1) Mülk suresinden dersinizle ilgili bölümü okurken aşağıdaki yöntemlerden birini veya birkaçını uygulayınız.
• Mülk suresinden okuyacağınız sayfaları, ayetleri öğretmeninizden veya sesli bir materyalden dinleyiniz.
• Yüzünden okuyacağınız her bir bölümü, öğretmeniniz ayet ayet okurken sizler de koro hâlinde tekrar ediniz.
• Sınıfınızda birkaç grup oluşturunuz. Yüzünden okunacak bölümleri grup arkadaşlarınızla okuyunuz. Okuyuşunuzu geliştirmek için birbirinizin hatalarını belirleyip düzeltiniz.
• Yüzünden okunacak her bir bölümü en az beş defa okuyunuz. İlk ve son okuyuşlarınız arasındaki gelişiminizi gözlemleyiniz.

  • Cevap:
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir