Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
7. Sınıf Koza Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları

7. Sınıf Koza Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 259 Cevabı

7. Sınıf Koza Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 259  Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “7. Sınıf Koza Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Mehmet Ali EREN KUŞ, Didem EREN SAVAŞKAN tarafından 279 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Erdoğan ÜLKER tarafından yapılmış.

7. Sınıf Koza Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 259 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

5. Mehmet Bey ve eşi Suna Hanım’ın 5 aylık cep telefonu fatura tutarları aşağıdaki sütun grafiğinde verilmiştir. Grafikten yararlanarak sıklık tablosunu oluşturunuz. Bu tablodaki verileri başka hangi grafikle göstermenin uygun olacağını belirleyiniz. Buna göre grafiği çiziniz.

6. Aşağıdaki tabloda bir benzin istasyonundaki yakıtlardan üçünün günlük satış miktarları verilmiştir. Tablodaki verileri uygun olan iki grafik çeşidi ile gösteriniz.
Tablo: Benzin İstasyonundaki Yakıtların Satış Miktarları

7. Sizin ve bir arkadaşınızın matematik ve Türkçe dersinin tüm sınavlarında aldığınız notları gösteren bir sıklık tablosu hazırlayınız. Tablodaki verileri uygun olan bir grafikle gösteriniz.

7. Sınıf Koza Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 259 Cevabı

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!