Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / 7 Şubat 2017 Survivor kim elendi
2017-survivor

7 Şubat 2017 Survivor kim elendi

Sponsorlu Bağlantılar


7 Şubat 2017 Survivor kim elendi

TV8 ekranlarının ve Türkiye’nin yarışma klasiği olan Survivor 7 Şubat 2017 gecesi nefesleri kesti. Şu ana kadar ki en güçlü 2017 Survivor kadrosundaki yarışmacılar oyunları kazanmak için elinden gelen her şeyi ortaya koyuyor. 7 Şubat 2017 Survivor’da Survivor İlhan Mansız ile Survivor Adem Kılıçcı arasındaki küçük tartışma dikkat çekti. Survivor Serhat Akın uyurken ses çıkaran ve bu sesten dolayı sabah erken uyanan Serhat Akın Survivor Adem Kılıçcı’ya bağırdı. Neden sabahın erken saatlerinde böyle yüksek ses çıkarıyorsun diye çıkıştı.

7 Şubat 2017 Survivor ödül oyunu başlamadan önce ise takım arkadaşları Survivor Eser West‘in doğum gününü kutladı.

Peki bu hafta yani “7 Şubat 2017 Survivor kim elendi

7 Şubat 2017 Survivor ada konseyinde kimin ismi yazıldı? 

Bütün hafta boyunca en çok merak edilen sorulardan birisi “7 Şubat 2017 Survivor kim elendi” Bu akşam potada olan isimler ise; Survivor Erdi Ünver, Survior Denisa, Survivor Adem Kılıçcı, Survivor Sabriye Şengül‘dü.

Bu adayları sırasıyla değerlendirdiğimizde ise Survivor Erdi Ünver ve Survivor Denisa oyunları kaybetmesi sebebiyle isimleri yazıldı. Gönüllüler Survivor Denisa ismini yazarken dokunulmazlık sembolünü kazanan Survivor Volkan Çetinkaya Survivor Erdi Ünver’in ismini verdi.

Survivor gönüllüler ise kendi aralarında yaptıkları oylamada Survivor Sabriye Şengül’in ismini yazdı. Bunun sebebi ise Survivor Sabriye Şengül’ün oyunlarda zayıf kalmasıydı. Dokunulmazlık oyununu kazanan Survivor Çılgın Sedat ise Survivor Adem Kılıçcı’nın ismini verdi. Survivor Adem Kılıçcı ile Survivor Çılgın Sedat arasında ise büyük bir düşmanlık var. Survivor Adem Kılıçcı ise “eğer adada kalırsam her hafta Survivor Çılgın Sedat’ın ismini yazacağını söyledi.

7 Şubat 2017 Salı Survivor kim elendi

Survivor adasından 7 Şubat 2017 günü elenen isim ise gönüllüler takımından Survior Denisa oldu. Survivor Denisa 7 Şubat 2017 Salı günü adadan elenen yeni isim oldu. Survivor Denisa elendiği için çok mutsuz olduğunu ve üzüldüğünü belirtti. Gözleri dolan ve ada arkadaşları hakkında sitemkar konuşan Survivor Denisa hakkını helal etmediğini söyledi.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir