Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
8. Sınıf İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Nev Kitap Yayınları

8. Sınıf İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Nev Kitap Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 100

8. Sınıf İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Ders Kitabı Sayfa 100 Cevapları Nev Kitap Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

8. Sınıf İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Nev Kitap Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 100

Yukarıdaki farklı illerde Türk sanatçıları tarafından yapılan anıtları inceleyiniz. Millî Mücadele’deki vatan sevgisi ve bağımsızlık düşüncesinin sanatçıları nasıl etkilediğini düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi söyleyiniz.

  • Cevap: Milli Mücadele’deki vatan sevgisi ve bağımsızlık düşüncesi sanatları resim, şarkı, şiir, roman, hikaye, anı alanlarında oldukça etkilemiş ve bu alanlarda önemli eserler verilmesinde etkili olmuştur. Heykel, mimari alanında da Milli Mücadele’nin sanata olan etkileri bilinmekte ve günümüzde de bu etki sürdürülmeye devam etmektedir. Milli Mücadele ruhu ölmeyen bir ruhtur.

8. Sınıf Nev Kitap Yayınları T.C İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Ders Kitabı Sayfa 100 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
42
23
11
7
59
2
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!