Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Cevapları / 8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 111 Cevabı

8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 111 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 111 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte peka çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Güler ŞİLİT tarafından 177 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Behiye Renin GÜNDÜZ tarafından yapılmış.

8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 111 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

What can we do for a better world? Read the precautions below and write the names of the problems. Beware that you can write more than one problem for each precaution. You may use the expressions in Lesson 6.

1. Walk or bike more and drive less. fossil fuel depletion/global warming/airpollution
2. Use less heat and air conditioning.
3. Use less water in the shower.
4. Plant trees.
5. Use the “off” switch.
6. Use energy saving light bulbs.
7. Use non-toxic cleaning materials.
8. Protect wild animals.
9. Use recyclable products.

Ask about three of your friends’ predictions of the future of the world. Ask him/her to express reasons to support his/her predictions. Follow the example.

Start a campaign on your social media account about the future of an environmental issue in Turkey. Prepare a video expressing your predictions about it and give your reasons for starting this campaign.

8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 111 Cevabı

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir