TIKLA ABONE OL

8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 134 Cevabı

8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 136 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Cevapları / 8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 135 Cevabı

8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 135 Cevabı8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 135 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Güler ŞİLİT tarafından 177 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Behiye Renin GÜNDÜZ tarafından yapılmış.

8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 135 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Scan the conversation below and answer the questions. Give short answers.

Read the conversation again and write the steps in using a mobile phone as a modem? Use the words “First”, “Then”, “Next” and “Finally”.

8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 135 Cevabı

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

2 Yorumlar

  1. çok yardımcı oldu teşekkürler

  2. arda kseoglu boyabat

    saolun eyw kolayca hallediyorumk 😀

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!