Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Cevapları

8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 79 Cevabı

8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 79 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Güler ŞİLİT tarafından 177 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Behiye Renin GÜNDÜZ tarafından yapılmış.

8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 79 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Give an example for the types of holiday below.

What type of vacations do you prefer going? A city sightseeing, a seaside vacation, a vacation on the mountain or a vacation in the countryside? Why? Give examples and make comparisons. You may use the words in the box to help you.

Listen and circle the best options.

What’s your favorite tourist destination? Ask for details about your partner’s favorite destination and take notes. You may ask the questions below.

8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 79 Cevabı8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Öğrenci Çalışma Kitabı Sayfa 79 Cevabı

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close