Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
9. Sınıf Matematik Modelleme Etkinlik Kitabı Meb Yayınları

9. Sınıf Matematik Modelleme Etkinlik Kitabı Cevapları Meb Yayınları Sayfa 17

9. Sınıf Modelleme Etkinlik Kitabı Sayfa 17 Cevapları Meb Yayınları ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

9. Sınıf Modelleme Etkinlik Kitabı Cevapları Meb Yayınları Sayfa 17

Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadelede ülkemiz pek çok tedbir almış ve almaya da devam etmektedir. Bu tedbirlerden biri de Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulu kararları doğrultusunda; İçişleri Bakanlığımızca ülkemiz genelinde öncelikli risk grubunda bulunan 65 yaş ve üstü ile kronik hastalığı bulunan yaşlılarımızın sokağa çıkmalarının yasaklanması uygulamasıdır.
Kronik hastalığı bulunanlara ve yaşlılarımıza virüs bulaşmasını önlemenin yolu, vatandaşlarımızın gönüllü olarak kendilerine karantina uygulamalarıdır.
Geçmişi geleceğe taşıyan, geçmişin canlı şahitleri olan yaşlılarımızı özenle korumalıyız. 65 yaş ve üstü olan büyüklerimizden maddi durumu iyi olmayan, kronik rahatsızlığı bulunan, evlerinde ihtiyaçlarını karşılayacak yakınları bulunmayanların sokağa çıkmadan temel ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla ülkemiz genelinde Vefa Sosyal Destek Grupları kurulmuştur.
112, 155 ve 156’ya bu vatandaşlarımızdan gelen çağrı ve talepleri yerine getirmek için Vefa İletişim Merkezlerimizde görevli polis, jandarma, belediye, AFAD, Kızılay ve sivil toplum kuruluşlarımızın ekipleri yoğun bir gayret göstermektedir.
Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmalarına destek vermek amacıyla mahallelerinde ikamet eden 65 yaş üstü olan Hasan amcayı, Tuna 2, Tolga 4, Tülay 5 günde bir ziyaret ederek ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İkinci kez birlikte 7 Eylül Pazartesi günü ziyaretlerini gerçekleştirdikten sonra Tolga rahatsızlanarak ziyaretlerine ara vermek zorunda kalır. Tuna ve Tolga’ nın ziyaretlerinin çakıştığı günlerde tek ziyaret olmak üzere Tolga rahatsızlanmasaydı üçüncü kez birlikte ziyaret yapacakları güne kadar Tuna, Tolga’nın yerine ziyaretleri gerçekleştirir.
Hasan amcanın evi Tuna, Tolga ve Tülay’ ın evlerini ikişer ikişer birleştiren doğrusal yolların oluşturduğu üçgenin kenarortaylarının kesişme noktasındadır.
1. Tuna, Tolga ve Tülay birlikte üçüncü ziyaretlerini yaptıktan sonra görevlerini Emre, Eray ve Erdeme devrediyor.

Ziyaretlerini sırasıyla 3, 5 ve 6 gün aralıklarla gerçekleştiren Emre, Eray ve Erdem’ e Hasan amcayı ziyaret edecekleri ilk günlerini bulmada yardımcı olunuz.

  • Cevap:

9. Sınıf Meb Yayınları Modelleme Etkinlik Kitabı Sayfa 17 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

2023 Ders Kitabı Cevapları

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!