Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 9. Sınıf Yıldırım Yayınları İngilizce Ders Kitabı Cevapları / 9. Sınıf Yıldırım Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 58 Cevabı

9. Sınıf Yıldırım Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 58 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


9. Sınıf Yıldırım Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 58 Cevabı

Evvel cevap ekibi olarak pek çok “ders ve çalışma kitabı cevapları” nı sizlerle paylaştık. Bu yayınımızda ise “9. Sınıf Yıldırım Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 58 Cevabı” sizler için hazırladık. Hazırlanan cevaplar sitemizin uzman ekibi tarafından hazırlanmıştır. “9. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları Yıldırım Yayınları Sayfa 58 Cevabı” hazırlanırken ise önce sorular ardından cevaplar verilmiştir. Cevaplar olabildiği kadar kısa ve net bir şekilde verilmeye çalışılmıştır.

SORULAR

1B- Complete the sentences with a word from the box. Use each word only once.

  • Jane is a very (1) ………….. person. She always arrives at school on time and is never late when she goes to meet her friends. She is very (2) …………………… – she is always laughing and smiling and telling jokes. When I tell her my problems, she listens carefully and I always feel better. She is very (3) ………………….. .
  • John is very (4) …………………….. He gets angry very easily. When he makes up his mind about something, it is impossible to change it. He is the most (5) ……………………… person I know.
  • Jake is a (6) ………………….. boy. It’s impossible to say anything to him; he just starts crying. He’s also very (7)………………. . He never wants to share his toys with his friends.

1C- Match the character adjectives with their opposites.

CEVAPLAR

9. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Yıldırım Yayınları Sayfa 58 Cevabı

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir