Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları, Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Türkiye’nin bir deprem bölgesinde olduğunu düşündüğümüzde “Acil Yardım ve Afet Yönetimi” bölümünün ne kadar hayati bir öneme sahip olduğunu kavrayabiliriz. Bu bölümde okumak için gerçekten de insanlara yardım etmeyi sevmek başta geliyor. İnsan hayatı her şeyden çok daha önemli. Bu öneme sahip ve insanların hayatına dokunmak isteyen bireylerin mutlaka uzmanlaşması gereken bir alan. Hem acil yardım hem de afet yönetiminin de bir arada olması cabası. Acil Yardım ve Afet Yönetimi Taban Puanları ise adaylar tarafından en çok araştırılan kelimelerden.  İl Afet ve Acil Durum Müdürlüklerinde, Sivil Savunma Arama ve Kurtarma Birlik Müdürlüklerinde, ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşlarda çalışma imkanınız var.

Acil Yardım ve Afet Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından incelediğimizde ise; Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Burdur Mehmet Akif Ersoy, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Hatay Mustafa Kemal Üniversiteleri en üst puanda.

Eğer hümanist bir kişiliğe sahipseniz, insanlara yardım etmeyi seviyorsanız, herhangi bir fiziksel engeliniz yoksa, iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, liderlik ruhuna sahipseniz mutlaka ama mutlaka bu bölümde okumalı ve kendinizi bu alanda geliştirmelisiniz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
SELÇUK ÜNİVERSİTESİAcil Yardım ve Afet Yönetimi(Yüksekokul)SAY244.0060368893
TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİAcil Yardım ve Afet Yönetimi(Yüksekokul)SAY243.0050373439
HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİAcil Yardım ve Afet Yönetimi(Yüksekokul)SAY241.0060382905
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİAcil Yardım ve Afet Yönetimi(Yüksekokul)SAY239.0060393949
TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİAcil Yardım ve Afet Yönetimi(Yüksekokul)SAY230.0040440553

Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2023 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!