Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Adli Bilişim Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Adli Bilişim Mühendisliği Taban Puanları, Adli Bilişim Mühendisliği Başarı Sıralamaları, Adli Bilişim Mühendisliği Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Adli Bilişim Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Dünyada pek çok siber suç işlenmekte. Aynı zamanda ülkemizde de bu siber suçlar ve bu olayların mağdurları görülmekte. Bu bölüm ise hem adalete hem de bilişime merak duyanların okuması gereken bölümlerden bir tanesi. Adli Bilişim Mühendisliği 4 yıllık bir bölüm. Çok yeni bir bölüm ve şu an sadece İstanbul Üsküdar Üniversitesinde var. Bu bölümde okumak isteyenler ise özel üniversite olduğu için ciddi bir mebla para ayırmaları gerekecektir. Bölümün geleceği var mı? sorusunun cevabı ise kesinlikle evet. Bölümde okuyanların iş imkanları oldukça fazla. Adli Bilişim Mühendisliği değerlendirebileceğiniz bölümlerden bir tanesi. 21. yüzyılın en popüler mesleklerinden bölümlerinden biri olmaya aday.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
FIRAT ÜNİVERSİTESİAdli Bilişim MühendisliğiSAY284.0048226635
FIRAT ÜNİVERSİTESİAdli Bilişim Mühendisliği(İÖ)SAY268.0040272793
FIRAT ÜNİVERSİTESİAdli Bilişim Mühendisliği(KKTC Uyruklu)SAY261.001295458

Adli Bilişim Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2023 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!