Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği (M.T.O.K.) Taban Puanları, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği (M.T.O.K.) Başarı Sıralamaları, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği (M.T.O.K.) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Sayıları gün geçtikçe azalmakta olan ağaçların kullanım alanları hakkında söz sahibi olmak ister misin? Çizim ve tasarım yapmak seni heyecanlandırıyorsa ve işletmeye ilgin varsa bu bölüm senin için doğru bir tercih olabilir. Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği ağacın işlenmesi, ağaçtan yapılan ürünlerin tasarlanması, kalite kontrolünün yapılması ve üretim tekniklerinin geliştirilmesi konularında çalışacak uzmanlar yetiştirmeyi amaçlar. İç Mimari-Dekorasyon, Üretim Planlaması, Matematik, Ağaç Fiziği ve Kimyası ve Ağaç İşleme Makineleri bölümün başlıca derslerini oluşturur.,

Mezunlar mobilya, doğrama, yonga, lif levha, kaplama ve kereste fabrikaları, iç mimari dekorasyon, ağaç kakma, müzik aletleri yapımı gibi ağacın hammadde olarak kullanıldığı her alanlarda çalışabilir.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
DÜZCE ÜNİVERSİTESİAğaç İşleri Endüstri Mühendisliği(M.T.O.K.)SAY0.004Dolmadı

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
1
angry
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!