Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Taban Puanları, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Başarı Sıralamaları, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ağaçların kesilmesi ve bilerek ya da bilmeyerek ormanların yok edilmesi bizleri üzen acı olaylardan bir tanesi. Ağaca şekil vermek, ağaçtan kullanılabilir güzel malzemeler üretmek ise hem bir yetenek hem de bir sevgi işi. Ağaç’tan kullanılabilir bir malzeme üretmek için ise mutlaka çizim yeteneğinizin olması lazım. Güzel şeyler çizdikten sonra ağaca bir şekil verebilirsiniz. Günümüzde de artık bu çizimler sanal ortamda ve bilgisayar programlarında yapılmakta. Bu bölümü sadece bir mobilya dükkanı açmak veya mobilya üretip satmak olarak düşünmeyin. Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliğini yapabilmek için aynı zamanda sanatçı bir yönünüzün ve ruhunuzun olması gerekiyor. Ülkemizde maalesef bu bölüm şu an için çok az yerde var. Gazi Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Düzce Üniversitesi bu bölümün olduğu ve yaşatılmaya çalışıldığı üniversitelerden. Bu bölümde okumak isteyen öğrencilerimiz ise aşağıdaki tabloyu ve kontenjanları inceleyebilir.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
GAZİ ÜNİVERSİTESİAğaç İşleri Endüstri MühendisliğiSAY256.0020316137
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİAğaç İşleri Endüstri MühendisliğiSAY241.0015383381
DÜZCE ÜNİVERSİTESİAğaç İşleri Endüstri MühendisliğiSAY0.0016Dolmadı

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!