Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Aile ve Tüketici Bilimleri Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Aile ve Tüketici Bilimleri Taban Puanları, Aile ve Tüketici Bilimleri Başarı Sıralamaları, Aile ve Tüketici Bilimleri Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Aile ve Tüketici Bilimleri Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Aile bir toplumun temel yapı taşlarındandır. Ailenin sağlam olması demek toplumun da sağlam temeller üzerine inşa edilmesi anlamına gelir. Aile ve Tüketici Bilimleri bölümünü belki de ilk defa duyuyor olabilirsiniz. Bu bölüm 1968 yılından beri var ola gelen bir bölüm. Aile ve Tüketici Bilimleri bölümü ise şu an sadece Ankara Hacettepe Üniversitesinde var. Hacettepe Üniversitesi ise pek çok bölümün ilklerinin açıldığı ve olduğu köklü bir üniversite. Bu bölümün mezunları ise konu alanı kişi ve ailelerin yaşam kalitesini yükseltmek olan, yetişkin eğitimi veren, tüketicinin faal korunmasına ve eğitimine yönelik çalışmalar yapan, sağlıklı ve verimli bir çevre oluşturmayı hedefleyen, çeşitli kamu, özel kurum ve kuruluşlarda; aile yaşantısı eğitimi, tüketici eğitimi ve korunması, fiziksel çevre ve yönetimi alanlarında görev yapabilmektedir. Bu kadar önemli işlerin yapılabildiği bir bölümün ise sadece Hacettepe üniversitesinde olması üzücü. Belki de ileri ki yıllarda farklı üniversitelerimizde bu bölüm açılır ve biz de bu yazımızı güncelleriz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Aile ve Tüketici Bilimleri EA 259.00 80 452102

Aile ve Tüketici Bilimleri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
1
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!