Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Uncategorized

Akrep Burcu Haziran 2018 Neler Yaşayacak

Akrep Burcu Haziran 2018 Neler Yaşayacak

İletişimin ne denli önemli olduğunu anlayacaksınız! Gökyüzü diyor ki; aklınızı karıştıran kişilere net bir tavır almalısınız. Eğer iş arkadaşınızla ya da kardeşinizle sorunları açık açık konuşmanız gerektiğine inanıyorsanız, kimsenin konuşmaktan kaçmasına izin vermeyin. Sorunların, kaçarak çözülmeyeceğini siz çok iyi biliyorsunuz ve bazılarının da bunu artık öğrenmesi gerekiyor. 2012 yılından bu yana etkili olan Neptün, su burcunda aralık dönemlerde geri gitmeye başlıyor. Bu da aile ilişkilerinizde bakış açınızı değiştirmeniz gerekebileceğine işaret ediyor. Sorumluluk verdiğiniz insanların, görevlerini yerine getirmemesi canınızı sıkabilir, insanlara yapılması gerekenleri anlattıktan sonra bir de üstüne takip etmenizin gerekiyor olması sizi çileden çıkarabilir. Bu nedenle önleminizi önceden alın, kararlı olduğunuzu onlara hissettirin.

Çelişkiler, kalbinizi haziran ayında yorabilir sevgili Akrep burçları. Yakınlarınız sizden hoşgörü bekleyecek fakat sizin gereksinimleriniz bambaşka olacak. Eğer evli bir Akrep burcuysanız, eşinizin mali durumunu etkileyen faktörler, yeniden bir bütçe planlaması yapmanızı gerektirebilir. Aile içinde baskıya bu ay hiç tahammülünüz yok! Dayatmacı tavırlar, son dakika verilen sorumluluklar canınızı sıksa da çabuk toparlayacaksınız. Haziran ayında planladığınız aile ziyaretlerinizi iptal etmek zorunda kalabilirsiniz. Eğitimine devam eden Akrep burçları haziran ayında akademik karışıklara maruz kalabilirler. Sınav gününüz, saatiniz değişebilir, diploma töreniniz ertelenebilir.

Mesleki hayatınızda çok önemli değişiklikler yaşayabilirsiniz. Çalıştığınız kuruluş haziran ayında kapsamlı bir şekilde elden geçirilecek. Ancak yeteneklerinizden dolayı bu dönüşümlerden yaralanacaksınız. Acele etmeyin, kararlı ve düşünülmüş hamleler işinize daha çok yarayacaktır. Kendi işinizi ortaklı bir yapıda kurmak istiyorsanız; biraz daha araştırma yapmanız gerektiğini söylüyor gökyüzü. Ortaklı projenizin uygulanabilirliği hakkında daha çok bilgi toplamalı ve sermayenizi güvence altına almalısınız.

Akrep Burcu Haziran 2018 Yorumu

Haziran ayının ilk haftasında; eşinizle ya da sevgilinizle hoş zamanlar geçireceksiniz. Hafta sonu için oturduğunuz şehre yakın bir tatil beldesinde küçük bir tatil yapabilirsiniz. Bu tatilde hem dinlenmiş hem de aşkınızı tazelemiş olacaksınız. Çocuk sahibi olmak konusunda eşinizle fikir ayrılıkları yaşıyorsanız, bu ay tartışmalarınız artabilir. Birlikte adım attığınız hayat yolunda, isteklerinizin örtüşmemesi kafanızı karıştırabilir.

Eğer bekâr bir Akrep burcuysanız, gönlünüze taht kuracak biriyle karşılaşabilirsiniz. Kalbinizi size yeniden hissettiren kişi varlıklı bir ailenin üyesi olabilir. Maddi geliri yüksek olduğu için pahalı jestler hazırlayabilir. Aynı zamanda size de hayalleriniz konusunda maddi manevi destek olabilir. Gökyüzü, yeni başlayacağınız ilişkiyle birlikte çevrenizin de bir anda değişebileceğini işaret ediyor sevgili Akrep burçları. Güzel bir döneme giriyorsunuz, fırsatları doğru kullanırsanız, hedeflerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Kararsızlık yaşadığınız konularda güvendiğiniz arkadaşlarınızdan yardım alın. Tabii onların fikirlerini de kendi akıl süzgecinizden geçirmeyi ihmal etmeyin.

Sevgilinizin sizi yeterince sahiplenmediğini düşünüyorsanız, bu ay ciddi ciddi ayrılığı düşünebilirsiniz. Çünkü hayat zor ve siz her anlamda destek olduğunuz sevgilinizden aynı karşılığı bekliyorsunuz. Kendinizi istekleriniz konusunda suçlamayın, isteklerinizden, hislerinizden vazgeçemezsiniz. Kendi benliğinizi korumak, kendinizi es geçmemekten geçer. Gökyüzü, aile içinde uzun süredir sağlık problemleri yaşayan kişilerin durumlarının netleşeceğini işaret ediyor.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close