Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Anne Sütü Kaç Aya Kadar Verilmelidir ve Yeterliliği Nasıl Anlaşılır
Ödev Soruları

Anne Sütü Kaç Aya Kadar Verilmelidir ve Yeterliliği Nasıl Anlaşılır

Sponsorlu Bağlantılar


Anne Sütü Kaç Aya Kadar Verilmelidir ve Yeterliliği Nasıl Anlaşılır

  • Bebeği 6 ay sadece anne sütü ile beslemek ne kadar önemli ise zamanında ve uygun ek gıdalara başlamak da o derece önemlidir. Anne sütü önemli bir enerji ve protein kaynağıdır. Çocuğu ilk 2 yıl boyunca hastalıklara karşı korur.
  • Ancak altıncı ayda doğum ağırlığının 2 katı olmuş bebeğe yalnızca anne sütü yetmez.
  • Anne sütünün yeterliliği, en kolay yoldan çocuğun ağırlık kazanması ile anlaşılır. Ayrıca tok çocuk rahat uyur, hastalanmadıkça huzursuz değildir.
  • Bebeğe ilk 6 ay sadece anne sütü yeterlidir. 6. Aydan sonra da uygun ek besinlerle birlikte 2 yaşına kadar emzirebilir.

Anne Sütünün Faydaları Nelerdir

Emzirmeye Ne Zaman Başlamalıyız

Ne Sıklıkla Emzirilir

Emzirirken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Faydalı BilgiKompozisyon yazmak insana kalem aracılığıyla verilmiş en büyük özgürlük alanlarından biridir. İnsan herhangi bir konuda kompozisyon yazarken hem bilgi ve becerisini geliştirme fırsatı bulur hem de duygu-düşüncelerini en etkili şekilde başkalarıyla paylaşma fırsatı yakalar. Bundan ötürü kompozisyon yazımı emen herkesin bilmesi gereken bir konudur. Bizler sizler adına birçok konuda birçok farklı teknikle kompozisyon örnekleri hazırladık. Umarız ki bu kompozisyonlar gerek ödevleriniz gerekse de kişisel gelişimleriniz için yardımcı olur. Doğadan, sanata, derslerden aklınıza gelen hemen her konuda yüzlerce kompozisyon düzgün anlatım tekniği ve ifadelerle sizlerin okuması için hazır beklemektedir. Sizler “kitap özeti” olarak sitemizde arama yaptığınızda her türlü kitabın en özenli özetine kavuşma fırsatına sahipsiniz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir