Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Antrenörlük Eğitimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Antrenörlük Eğitimi Taban Puanları, Antrenörlük Eğitimi Başarı Sıralamaları, Antrenörlük Eğitimi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Antrenörlük Eğitimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ülkemizde ve Dünyada futbol çok sevilen ve milyonlarca kişiyi peşinden sürükleyen bir spor. Bu spora olan ilgi uzun yıllardan beri var. Futbola olan yatırım, reklam giderleri ise devasa boyutta. Böyle bir sektörde başarılı olabilmek için biraz yetenek ve biraz da şans gerekiyor. Futbol maalesef sadece yetenek veya sadece şansla olmuyor. Her futbol takımının da bir teknik direktörü veya antrenörü var. Antrenörler de çoğu zaman perde arkasında duran ve öne çıkmayı çoğu zaman sevmeyen mütevazi insanlardır. Antrenörlükte en büyük kazanımlardan bir tanesi tecrübedir. Tecrübeli antrenörlerin takımlarının başında daha iyi sonuçlar aldığı aşikar. Peki neden antrenörlüğün eğitim olmasın. Antrenörlük ile ilgili şu an ülkemizde Kocaeli ve Uşak Üniversitelerinde eğitim verilmektedir. Bu eğitimi almak isteyen antrenör adaylarının yolu muhtemelen ya Koceli üniversitesine ya da Uşak üniversitesine düşecektir.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİAntrenörlük EğitimiEA283.0050306632
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİAntrenörlük Eğitimi(İÖ)EA265.0050414722
UŞAK ÜNİVERSİTESİAntrenörlük EğitimiEA263.0060424878
UŞAK ÜNİVERSİTESİAntrenörlük Eğitimi(İÖ)EA250.0060528548

Antrenörlük Eğitimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!